منو برد دیجیتال چیست؟

منو برد دیجیتال یا تابلو منوی دیجیتال به شما امکان می دهد تا تمامی منوهای رستوران خود را به صورت مرکزی و از راه دور به وسیله اینترنت مدیریت و نظارت نمایید. شما این امکان را دارید که هر شکلی از مطالب را به شکل تصویر، فیلم، متن ثابت و متحرک مورد نظرتان را برروی نمایشگرهایی ال سی دی یا ال ایی دی که در نقاط مختلف به عنوان منو نصب شده اند، به نمایش درآورید.
هزینه طراحی و تولید منوهای رستوران که به منظور اعمال قیمتهای جدید، اضافه شدن غذاهای جدید به فهرست غذا و معرفی نوشیدنی ها و غذاهای متنوع انجام می شود، با استفاده از منو برد دیجیتال به حداقل می رسد، به ویژه وقتی دارای شعب و فروشگاههای زیادی باشید.

زمانبندی پیشرفته جهت نمایش

یکی از برجسته ترین ویژگی های منو برد دیجیتال،زمانبندی نمایش محتوا براساس روز، ساعت و دقیقه و یا تعداد دفعات نمایش می باشد. بوسیله تابلو منو می توانید ترکیبی از محتوای دلخواهتان را براساس زمان، تاریخ و یا تعداد دفعات نمایش مورد نظرتان به نمایش بگذارید

digital_image3

قابلیت نمایش بصورت عمودی و افقی

منو برد دیجیتال را میتوانید با توجه به موقعیت محل نصب به صورت عمودی یا افقی استفاده کنید. قابلیت منطقه بندی صفحه و نمایش اطلاعات در مناطق مختلف صفحه را دارد. همچنین می توانید انواع محتوای متنی، تصویری،صوتی، ویدئویی را به راحتی پخش کنید.
digital_image2

مدیریت منوها در تمامی شعب از یک نقطه

با استفاده از پنل مدیریتی منو برد دیجیتال قادر هستید بطور همزمان و از یک نقطه مرکزی، تمامی منو بردهای مستقر در شعب مختلف و حتی در شعب کل کشور را مدیریت کنید. با منو برد دیجیتال می توانید به راحتی منو و قیمت های خود را در تمامی شعب همسان و مدیریت نمایید. از مزایای کنترل یکپارچه منو برد دیجیتال ، مدیریت بهینه و صرفه جویی در زمان می باشد.

digital_image1

عنوان

عنوان

پرسشهای متداول

منو برد دیجیتال برروی چه نمایشگری قابل استفاده است؟
منو برد دیجیتال قابلیت استفاده برروی تمامی نمایشگرهای ال سی دی و ال ایی دی را دارا می باشد. حتی امکان استفاده آن برروی تبلت ها نیز وجود دارد.
چه نوع فایل هایی را می توان در منو برد دیجیتال به نمایش گذاشت؟
فایل های تصویری با فرمت jpg و png، فایلهای ویدیویی با فرمت mp4، avi و wmv
رستوران من در شهر دیگری به جز تهران مستقر است. آیا برای استفاده از تابلو منو محدودیتی وجود دارد؟
خیر. تمامی تجهیزات سخت افزاری لازم تست شده و سپس ارسال می شود. برای نصب صرفا حضور فردی با دانش عمومی کامپیوتر کافی است.
آیا این امکان وجود دارد که پنل مدیریتی منو برد دیجیتال برروی بستر اینترنت نباشد و در محل رستوران من نصب شود؟
بله. به طور کلی در صورتی که شما کسب و کاری همچون فودکورت دارید و یا تعداد متعددی از شعب را در اختیار دارید، تهیه پنل مدیریتی برای شما بهتر است.
پنل مدیریتی تا چه زمانی در اختیار من خواهد بود؟
پنل مدیریتی شما به صورت سالیانه تمدید شده و در اختیار شما قرار می گیرد
هزینه آبونمان سالیانه پنل برای چیست؟
آبونمان سالیان پنل مدیریتی شما صرف خدماتی همچون تهیه بک آپ از اطلاعات شما و نگهداری اطلاعات شما برروی سرور خواهد شد.
آیا تابلو منو همان کاری را انجام می دهد که با اتصال یک فلش درایو به نمایشگر می توان انجام داد؟
خیر. تابلو منو دیجیتال، تکنولوژی ای فراتر از بکارگیری یک فلش درایو می باشد، در واقع فلش درایو تنها امکان نمایش تصویر و یا فایل ویدیویی به صورت اسلاید را فراهم می نماید و هیچگونه قابلیت دیگری ندارد. اما با بکارگیری تابلو منوی دیجیتال، میتوانید بر روی نمایشگرهای خود بصورت مرکزی مدیریت کنید،به راحتی می توانید یک نمایشگر را به چندین قسمت و منطقه تقسیم کرده و در هر منطقه محتوای خاصی را نمایش دهید. از طرفی قابلیت زمانبندی و نمایش محتوا بر اساس زمات و تاریخ و تعداد دفعات نمایش دارد. شما از طریق یک پنل مدیریتی تحت اینترنت، به راحتی می توانید محتوای هر یک از نمایشگرهای خود را تغییر داده و بصورت مرکزی همه نمایشگر ها در تمامی شعب خود را مدیریت کنید.
add after

Father's Day

روز پدر مبارک

Fathers's Day